Hulajnoga elektryczna na dojazdy do pracy. Co kupić?

Chcesz dojeżdżać do swojej pracy jeszcze taniej i szybciej? Nie chcesz jednak korzystać z roweru? W takim przypadku wybierz elektryczną hulajnogę!

Jaka hulajnoga elektryczna do pracy będzie najlepsza?

Na rynku znajduje się obecnie wiele modeli hulajnóg elektrycznych. Różnią się pomiędzy sobą nie tylko wyglądem zewnętrznym, ale również zastosowanymi podzespołami, które odpowiadają za dystans jazdy, czas ładowania, a także bezpieczeństwo.

Najważniejsze cechy hulajnogi na dojazdy do pracy:
– lekka
– składana
– duży zasięg
– krótki czas ładowania
– duże koła
– oświetlenie

Zdecydowanie najlepszym wyborem na dojazdy do pracy będą hulajnogi elektryczne o konstrukcji składanej https://manta.com.pl/product-category/sport-fun/hulajnogi/, które dodatkowo posiadają niski ciężar. Sprzęt trzeba najczęściej nosić po schodach, przejechać nim autobusem lub metrem, dlatego powinien być on łatwy w transporcie.

Także urządzenie powinno zapewnić długi dystans do pokonania na jednym ładowaniu. Najlepsze modele mogą pokonać nawet do 30 km. Krótki czas ładowania spowoduje, że hulajnoga będzie zawsze gotowa do pracy.

Za komfort dojazdów odpowiadać będą duże koła – lepiej radzą sobie na nierównościach. Dodatkowym plusem będzie oświetlenie przednie i tylne.

Ile kosztuje dobra hulajnoga elektryczna?

Ceny są zróżnicowane i zależne od wybranego modelu. Na rynku znajdziemy hulajnogi w cenie już około 500-600 złotych, ale wyższej klasy modele mogą kosztować nawet około 1500 złotych.