Poleasingowe laptopy dell z serii XPS i PRECISION

laptop dell

Dell to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i rozpowszechnionych marek laptopów na świecie oferująca szereg dopracowanych modeli wysokiej jakości. Dlatego też marka ta cieszy bardzo dużym uznaniem wśród przedsiębiorców jako marka leasingowa. Wpływa na to łatwość serwisu i jedna z najlepszych usług obsługi gwarancyjnej door-to-door. Pewne poleasingowe laptopy dell są warte uwagi i zainteresowania.

Seria XPS

Laptopy poleasingowe DELL XPS, to komputery o wysokiej wydajności, stworzone dla bardzo wymagających użytkowników. Znane są ze swojej zwartej konstrukcji, niskiej wagi i  doskonałych parametrów. Poleasingowy laptop Dell XPS może posłużyć przez kilka lat, z racji tego, że w tym modelu użyte są najwyższej jakości materiały i komponenty. Nawet jeśli trafimy na egzemplarz, który ma wysłużoną baterię, to bez żadnego kłopotu kupimy ją w dobrej cenie w sklepach komputerowych i laptop będzie służył jak nowy.

Seria Precision

Poleasingowe laptopy DELL Precision to linia dla osób zajmujących się projektowaniem i tworzeniem grafiki. Wyposażone są najczęściej w specjalistyczne GPU z linii Nvidia Quadro dedykowane do szybkiego renderowania projektów graficznych i video. Są to stacje robocze z najlepszym możliwym chłodzeniem komponentów, przygotowane dla osób wymagających najwyższej możliwej wydajności do pracy. Standardem w wyposażeniu tej linii są procesory z linii i7 i duże ilości pamięci RAM.

Poleasingowe laptopy DELL to dobry wybór, jeśli szukasz wysokiej jakości w dobrej cenie. Jeżeli komputer, który planujesz kupić, był używany wcześniej przez rok lub dwa w warunkach biznesowych, to niewiele różni się od sprzętu nowego, a bardzo często oferuje nadal dobrą wydajność i jakość wykonania.