Iphone 13 gb pro 1tb

apple logo

Iphone 13 pro 1tb ze 120 Hz to płynność, jakiej producent dotąd nie zaoferował klientom, w żadnym dostępnym modelu. Masa unowocześnień i cała gama funkcji, o których nie słyszał przeciętny zjadacz chleba, dopełnia obrazu, jaki pokochają i profesjonaliści i gadżetomiłośnicy – obrazu świetności.

Profesjonalizm w czystej postaci 

Iphone nieraz obniżał mahy baterii, a to, że smartfony działały dłużej niż wcześniej było to zasługą jedynie nowego procesora. Teraz jednak zastosowano taką baterię, która pozwala na kilkunastogodzinne, ciągłe użytkowanie, bez obaw o to że bateria nagle „padnie”. W ciągu 12 godzin da się wykonać kilkaset zdjęć, i jeszcze je przerobić, a następnie wysłać. Oglądanie filmów, nawet historycznych i kostiumowych, trwających po 3 i pół godziny nie stanowi problemu w tym modelu. Z Iphone 13 pro 1tb możliwe jest niezwykle płynne przeglądanie internetu, i satysfakcjonujące działanie nawet najbardziej rozbudowanych pod względem funkcji aplikacji.  

Ten model to smartfon, który działa jak marzenie i spodoba się każdemu. Nie ma co myśleć, że iPhone 13 Pro jest zamulony, powolny lub rozczarowujący jako flagowiec. Nie, nie, nic takiego. Niezależnie od tego jakie zainstaluje się na nim aplikacje, wszystko śmiga jak należy. Bez cięć i bez najmniejszych problemów. Bez względu na to, jakie gry się na nim uruchomi, bez względu na to, ile aplikacji uruchomi, na tym sprzęcie wszystko działa bez żadnych problemów. Jako smartfon z najwyższej półki nie ma co się spodziewać po nim niczego innego. Można grać bez końca w ulubione gry, i godzinami bawić się ze swoim dzieckiem w quizy. Ten sprzęt po prostu działa, użytkownik czuje się z nim pewnie, jest na swój sposób oczarowujący. Iphone 13 pro 1 tb to model na który można mówić komplement za komplementem. W niektórych aspektach to model, który tak bardzo różni się od poprzednich, że aż ciężko uwierzyć iż to nadal smartfon oferowany przez producenta z logo nadgryzionego jabłka.

iphone 13 pro

Niewiarygodna pojemność i masa innych udogodnień

1 terabajt to nieczęsto spotykana wartość. Daje ona użytkownikom praktycznie nieskończone możliwości zapisu danych – zdjęć, filmów i nagrań dźwiękowych, na dodatek wielkich rozmiarów i w bardzo dobrej jakości. Właśnie takie nagrania zajmują bowiem najwięcej miejsca na nośnikach. Warto zatem dopłacić kilkaset złotych za nieskończoną w odbiorze użytkownika pojemność na dane, która nigdy się nie skończy. Przekłada się to także na szybsze działanie telefonu.

Apple A15 Bionic i iOS 15 – mając to, czego można chcieć więcej? Nowy chip Apple A15 Bionic, ukryty pod maską, jest o 15-20% wydajniejszy od A14. Niewiele, ale w porównaniu z każdym kolejnym, starszym iPhonem coraz większa ta zmiana staje się. W porównaniu do „dwunastki” zaoferowano tu klientom 5-rdzeniowy procesor graficzny, zamiast wcześniejszego 4-rdzeniowego. A15 Bionic to 6-rdzeniowy procesor z dodatkowymi 2 rdzeniami wydajnościowymi, i jeszcze na dodatek 4 rdzeniami energooszczędnymi, a także 16-rdzeniowym układem Neural Engine.