iPhone 14 pro dla wymagających

iphone 14 pro

Nowy iPhone 14 może pochwalić się wieloma niespotykanymi wcześniej funkcjami – ultraszerokokątny wyświetlacz, obiektyw tylny, jak również aparat przedni z autofocusem. Internet 5g zapewnia nienaganną transmisję danych, a wbudowana ochrona prywatności daje pełną kontrolę nad udostępnianiem swoich zasobów.

Szereg niesamowitych funkcji

iPhone 14 pro może pochwalić się aparatem mającym aż 48 megapikseli oraz wyjątkowym wyświetlaczem działającym jasno nawet w pełnym słońcu. Szybkość smartfonu przez cały czas pozostaje nienaganna dzięki rewelacyjnemu procesorowi. iPhone 14 pro, dzięki swojej budowie zapewnia wysoki stopień odporności zarówno na wodę, jak i pyły, a także wszelkie inne unoszące się w powietrzu zanieczyszczenia. Bateria w iphone 14 daje radę nawet kiedy wyświetlacz nie gaśnie przez długi czas. Konstrukcja iPhone’a 14 wzmocniona została nierdzewną stalą chirurgiczną, z dodatkową warstwą ceramiki, co daje niebywałą trwałość. Takiej ilości udogodnień jak model iPhone 14 pro, dostępny m.in. na iSpot.pl, nie miał żaden wcześniejszy smartfon firmy Apple. Specjalna aplikacja wykrywa też występujące na drodze wypadki i w razie potrzeby kontaktuje się z służbami ratunkowymi. 

Zdjęcia i wideo lepsze niż kiedykolwiek

Radykalny progres, jaki ma miejsce w zakresie fotografii, osiągnięto w tym modelu za sprawą systemowi pro, który ma zastosowanie również w odniesieniu do aparatów. W iPhone 14 pro nowy aparat daje możliwość uchwycenia o wiele większej liczby detali, nawet kiedy użytkownik nagle znajdzie się w gorszym oświetleniu. 4-pikselowa matryca to technologia która wsparła aparat główny, posiadający 48 MP, natomiast rozdzielczość jest nawet czterokrotnie większa, niż w innych aparatach. Oprócz tego telefonem można nagrać wspaniałe wideo, jak w amerykańskim Hollywood. Duża ilość zaawansowanych funkcji dają możliwość tworzenia filmów na miarę profesjonalnego kina. Tryb akcji natomiast pozwala na płynne ujęcie każdego detalu, który chce się ukazać na kręconym filmie. Typ filmowy z kolei oferuje wydajność nawet 4K HDR i szybkość 24 klatek na sekundę, co możliwość kręcenia filmów iście kinowej jakości. 

Płynność

Na pochwałę w tym modelu zasługuje także szybki, sześciordzeniowy procesor, wykonujący płynnie powierzone mu zadania, nie tracąc przy tym na wydajności i jakości. W czasie działania telefonu, nawet podczas kilku odpalonych jednocześnie aplikacji, nie występują najmniejsze problemy ze spowalnianiem telefonu, jak w innych modelach smartfonów. A16 bionic, napędza jeszcze dynamic island, przy tym cały czas pozostaje super wydajny i nienagannie szybki. Wytrzymała bateria, jaką posiada iphone 14 pro, umożliwia odtwarzanie wideo na iPhonie nawet przez 23 godziny bez przerw, a na dodatek bez konieczności podłączania w tym czasie telefonu do ładowarki.

Nowy iPhone 14 pro to absolutnie rewolucyjny model, który odmienia rynek smartfonów. Unowocześniony aparat, jak również zaawansowane funkcje bezpieczeństwa ratujące życie kierowcom sprawiają, iż jest to model, który w ocenach jest poza skalą.