Ochrona do iPhone’a 13

etui iphone 13

Smartfony z logiem nadgryzionego jabłka zawsze były jednymi z najdroższych telefonów na rynku. Gwarancja producenta nie obejmuje jednak takich rzeczy jak różnego rodzaju upadki. W takiej sytuacji, jeśli na skutek upadku, ekran zostanie zniszczony lub plecki smartfona ulegną pęknięciu, ich naprawę będziemy musieli pokryć z własnej kieszeni. Na szczęście na rynku, istnieją różnego rodzaju zabezpieczenia, których zadaniem jest ochrona naszego iPhone’a.

iPhone 13 – ochrona wyświetlacza

Pomimo że Apple chwali się, że materiały wykorzystane do produkcji iPhone’a są coraz lepsze, to jednak, zawsze może zdarzyć się sytuacja, że telefon może nie wytrzymać upadku np. na: wyświetlacz, który jest jednocześnie jednym z najdroższych elementów do wymiany. Do ochrony ekranu iPhone’a 13, można zastosować folię ochronną lub szkło hartowane. Folia ochronna chroni wyświetlacz głównie przed rysami, jednak w razie ewentualnego stłuczenia poziom ochrony wyświetlacza może być zbyt mały. Jeśli chcemy, aby ekran naszego iPhone’a 13 był zabezpieczony jak najlepiej, warto postawić na dobrej jakości szkło hartowane. Tak szkła, jak i folie, dobiera się pod konkretny model telefonu. Na szczęście iPhone’y 13, są na tyle popularnymi urządzeniami, że nie powinno być problemu, aby zakupić dedykowane szkło do swojego jabłkofona. Szkło hartowane jest również zdecydowanie łatwiejsze w montażu niż wspomniana folia. Decydując się na zakup szkła hartowanego, warto dopłacić kilkanaście złotych więcej i dokonać zakupu markowego szkła, zamiast najtańszego. W ten sposób będziemy mieli pewność, że szkło jest najwyższej możliwej jakości.

Etui do iPhone’a 13

Telefon został zaprojektowany w taki sposób, aby dobrze leżał w dłoni. Czasami jednak, nawet iPhone’a lubią się wyślizgnąć. W takich momentach swojego iPhone’a 13 najłatwiej ochronić specjalnym etui. Etui do iPhone’a 13 są jednymi z najliczniej dostępnych etui na rynku. Jeśli nie chcemy zbytnio zmieniać bryły telefonu, może wybrać etui typu slim, które najczęściej są przeźroczyste. Taki rodzaj ochrony znajdziemy u praktycznie każdego liczącego się producenta akcesoriów ochronnych do smartfonów.

Oprócz etui typu slim, na rynku znaleźć można również modele hybrydowe oraz pancerne. Etui do iPhone’a 13 pancerne, w znaczący sposób zmieniają bryłę samego telefonu. Jednak nagrodą jest najlepsza możliwa ochrona. Bardzo często właściwości ochronne tego typu etui, są potwierdzane przez różnego rodzaju certyfikaty.

Hybrydowe etui do iPhone’a 13, są dobrym wyborem dla osób, które chcą dobrze ochronić telefon, ale jednocześnie nie chcą zbytnio zmieniać jego bryły. Tak jak etui pancerne, również takie, są sprawdzane pod kątem ochrony od upadków, a ich jakość jest bardzo często potwierdzana certyfikatami. Każdy liczący się producent etui do smartfonów w swoim portfolio, ma również tego typu modele.

iPhone’a 13 jest jednym z najpopularniejszych telefonów na świecie. Jest również jednym z najdroższych, przynajmniej biorąc pod uwagę Polskę. Decydując się na jego zakup warto pomyśleć o dobrej ochronie na jabłkofona. Wydając kilkanaście złotych z dużym prawdopodobieństwem uchronimy się przed wydaniem dużo większej kwoty w przyszłości, a iPhone’a, jak to iPhone’a, ma przecież służyć latami.