Czy zakup tuszu HP 704 to dobry wybór?

tusz hp 704

Właściciele biur szukają doskonałej maszyny, która nie tylko tanio drukuje czy skanuje, ale jednocześnie odznacza się oszczędnym działaniem. Nie bez znaczenia jest szybkość drukowania kolejnych stron, która przy dużej ilości dokumentów decyduje o wydajności urządzenia. W przypadku awarii drukarki warto mieć przyjazny serwis, który zapewni rozwiązanie problemu i będzie dostępny w najbardziej potrzebnym momencie. HP Deskjet 2060 to dobre urządzenie do małego biura, sprawdzi się również przy seryjnej produkcji dokumentów. Tusz hp 704 używany w tej drukarce to dobra jakość w rozsądnej cenie. 

Jakie parametry ma HP Deskjet 2060?  

Hewlett – Packard tworząc model 2060 chciał sprawić, aby praca w biurze była jeszcze bardziej produktywna i przyjazna dla użytkownika. To urządzenie posiada kilka ciekawych zalet:  

tusz hp 704
  • wydajność wynosio 480 stron dla tuszu czarnego, pokrywającego 5 % wydruku,  
  • rozdzielczość w czerni do 4800 x 1200 dpi,  
  • maksymalne obciążenie pracą to około 1000 stron na miesiąc,  

Model 2060 jest prosty w instalacji, nie wymaga przedzierania się przez stosy dokumentacji, aby wydrukować pojedynczą stronę. Doskonale odzwierciedla to papierowa instrukcja obrazkowa, która intuicyjnie tłumaczy obsługę sprzętu. Do drukarki warto dobrać tusz hp 704 kolor, charakteryzujący się dużą oszczędnością przy jednoczesnym zachowaniu wysokich parametrów drukowania. Producent daje na niego gwarancję 12 miesięcy. Dzięki dobrym parametrom tuszu, wydruki nie blakną i można je stosować do tworzenia wysokiej jakości grafiki.  

Dlaczego tusz HP 704 to dobry zakup?  

Tusz hp 704 czarny to dobra alternatywa dla oryginalnych tuszów HP. Odznacza się czterokrotnie większą pojemnością i przystępną ceną. Atrament wpływa bardzo dobrze na jakość wydruków. Są one odporne na ścieranie i mogą być przechowywane przez wiele lat.